Copyright YourCompany Co. 2012

Nazywam się Justyna Świerzyńska, jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Sopocie, Studia Podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Studium Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog na oddziale psychiatrycznym, a także w poradniach zdrowia psychicznego, gdzie prowadziłam terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Aktualnie jestem zawodowo związana z Szpitalem Specjalistycznym w Kościerzynie, gdzie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Oddziale Psychiatrycznym. Jako psycholog i psychoterapeuta przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Mój aktualny zawód nie jest moim jedynym doświadczeniem zawodowym. Wcześniej ukończyłam prawo na Uniwersytecie Gdańskim i przez wiele lat pracowałam jako menadżer różnego szczebla w korporacjach finansowych. 

 

Moim celem jest profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna osobom zmagającym się z trudnościami w codziennym życiu, doświadczającym dyskomfortu w relacjach z innymi, lub przeżywających aktualnie kryzysy życiowe.